קניה - השמורות היפות ביותר

ספארי צילום בקניה – בדגש מסאי מארה

קניה | השמורות היפות ביותר

בהדרכת ירין קליין

הצטרפו לצלמי הטבע של פוטוטבע אל לב השמורות הכי פראיות של קניה. מסע לאוהבי בעלי חיים, נופים, צילום טבע. טבע אקשן, בלי בזבוזי זמן מיותרים. התנאים המפנקים, הרכבים המרווחים, ובייחוד צוות המדריכים המומחה של פוטוטבע – עושים את החוויה לחד פעמית. הדרכת צילום צמודה מבית פוטוטבע – כדי שתחזרו עם התמונות והחוויות הטובות ביותר.

שלושה מטייילם בג'יפ

שלושה מטיילים בלבד בג’יפ המיועד לשמונה

ספארי עומק

7 ימים בשמורת המסאי מארה

טיסות פנימיות כלולות

טיסות פנימיות ישר לשמורה ובחזרה -חסכון אדיר בזמן במקום לנסוע שעות בשטח

פנסיון מלא

על בסיס פנסיון מלא

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

מסלול הטיול

יום 1: תל אביב – קניה – מסאי מארה:

נמריא בטיסה מישראל. לאחר הנחיתה בקניה, נמשיך בטיסה פנימית לשמורת המסאי מארה (חסכון גדול בזמן נסיעה בדרכים), שם יפגוש אותנו הצוות המקומי ונמשיך למלון.

Tipilikwan Mara Camp או דומה 

יום 2: מסארי מארה – אם כל השמורות:

לאחר השכמה מוקדמת, ארוזים בארוחות בוקר + ארוחות צהריים נצא לשטח ונתחיל את היום הראשון באחת השמורות הכי חזקות ופראיות בעולם הטבע – שמורת “מסאי מארה”.. שמה הוא שילוב שמם של שבט המסאי המקומי ונהר המארה העובר בשמורה. המסאי מארה, שנחשבת לאחת השמורות היפות  והמגוונות באפריקה והיא ביתם של כמעט 100 סוגים שונים של יונקים, קרוב ל400 סוגי ציפורים וכמובן חמשת הגדולים של אפריקה – הפיל, האריה, הקרנף, התאו האפריקאי והנמר. בשמורה גם חיים 5 זכרי צ’יטות אשר מסתובבים וצדים ביחד במהלך השנים האחרונות – מחזה נדיר ביותר! לאחר השקיעה, נשוב אל הלודג’ שלנו, הממוקם במיקום מצויין, ממש על גדת נהר הטאלק (אחד מאגני הניקוז המרכזיים של נהר המארה) לארוחת ערב ואם יותר לנו הזמן, שיעור צילום נוסף על מנת לשפר עוד יותר את הטכניקות שלנו בצילום בעלי חיים.

 Tipilikwan Mara Camp או דומה 

 

יום 3  – יום 7: שמורת מסאי מארה לעומק

נצא מדיי יום  אל  המרחבים העצומים של השמורה, נחפש את משפחות האריות המפורסמות אשר מסתובבות באזורים הסלעיים (בשמורה יש את ריכוז האריות האפריקאים הגדול באפריקה), את הצ’יטות, הנמרים והצבועים. השהייה הארוכה בשטח השמורה, בשילוב המדריכים המיומנים, תאפשר לנו לחזות ברגעים פראיים שנלקחו ממש מסרט טבע של נשיונל גיאוגרפיק. לעת ערב, אם יותיר לנו הזמן והכוח, נתפנה למשוב עבודות, הרצאה או ערב של ביחד תחת שמיים עמוסי כוכבים, כמו שרק אפריקה יודעת להציע

 Tipilikwan Mara Camp או דומה 

 

יום 8 : יום אחרון בגן עדן של המסאי מארה – ניירובי

עם הזריחה, ארוזים בארוחת בוקר נצא לספארי נוסף ואחרון בשמורת “מסאי מארה”. לאחר מכן, נצא בטיסה פנימית (חסכון אדיר בזמן נסיעה בדרכים) אל עיר הבירה – ניירובי, משם נעלה אל הטיסה בחזרה לישראל.

 

קניה (4)

על המדריך שלנו - ירין קליין

אחד מצלמי הטבע הטובים בישראל. מומחה ליונקים הגדולים ולטורפים. עבודותיו זוכות הפרסים הופיעו בכתבות רבות ברחבי העולם. משמש כיום כשגריר של חברת f-stop. כאחד ממדריכי הצילום הבכירים בארץ, ירין הדריך אלפי צלמות וצלמים בסדנאות ומסעות בארץ ובעולם. ירין מאמין שצילום בעלי חיים טוב אינו רק עניין של ציוד, אלא בעיקר של חשיבה, תכנון מקדים והכרת השטח ובעלי החיים. כך שמסע בהדרכת ירין הוא לא רק חוויה כיפית, אלא חוויה לימודית מהמדרגה הראשונה, שתשדרג את הראייה הצילומית שלכם.

 

על המדריך שלנו - עומר פראצ'י

צלם טבע ומרצה בכיר, מומחה באנרגיה ירוקה ושימור סביבה. בעקבות אהבותיו למסעות וצילומים, עזב עומר משרה מבטיחה בהייטק ויצא להגשים את חלומו: לצלם במקומות היפים בעולם. מאפריקה ועד לפלנד הקפואה. התמונות של עומר תמיד מציגות את הטבע הנופי והאנושי במלוא תפארתו.

* עומר ידריך יחד עם ירין קליין את המחזור בינואר 2025 בכפוף למינימום נרשמים

 

תאריכים ועלויות

יעד תאריך יציאה תאריך חזרה עלות הדרכה
טיול לקניה 15.12.2024 23.12.2024 6280$ ירין קליין
טיול לקניה 08.01.2025 16/01/2025 6390$ ירין קליין

המחיר לאדם בחדר זוגי | תוספת שדרוג לחדר יחיד: 790$

המחיר כולל

רכבים מותאמים לצילום

ג’יפים מותאמים לצילום. שלושה מטיילים בלבד בג’יפ לשמונה

ספארי עומק

7 ימים בשמורת המסאי מארה

טיסות בינלאומיות

טיסות בינלאומיות מישראל וחזרה

פנסיון מלא

פנסיון מלא. בהתאם לשעת נחיתה והמראה

כניסות לשמורות

כניסות לשמורות ומסים

מפגש הכנה מקיף

כדי לצאת מוכנים כמו שצריך

טיסות פנימיות

טיסות פנימיות ישר לשמורה ובחזרה -חסכון אדיר בזמן

ריינג'רים מומחים

רינג’רים מדריכים מומחים

ויזה לקניה (כ 100 דולר נכון ל פברואר 2023)
הוצאות אישיות: כביסה, אלכוהול, מזכרות וכ”ו
טיפ לנותני השירות והמדריכים
כל מה שלא מצוין בסעיף כולל

לקריאת התנאים הכלליים לכלל הטיולים


ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כל כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.

הכנות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע הנדרש להם ולהיערך להכנות אלו טרום ההרשמה. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו חיסונים נדרשים ואילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות כמו כן, תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים). מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי. יש להצטייד בדרכון לתוקף לפחות לחצי שנה קדימה (ממועד יציאת המסע) + שני דפים ריקים. הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית ואו תעודת התחסנות כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.

סיכונים: כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה הינם מרוחקים או שאינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. המסע אליו אתה עומדת להירשם כולל פעילויות אתגריות שונות. לרבות אך לא מוגבל ל: נסיעה בג’יפים, קרובה לבעלי חיים, תנאי מזג אוויר קיצוניים וכ”ו. כפי שניתן לצפות במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך וחשוב להיות מודע לסכנות אלו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע הספציפי אליו נרשם והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני ההרשמה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול.

פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו. ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון. אנו כמובן נעשה מאמץ לפעול לפי הלו”ז שפורסם אך יתכנו בו שינויים מסיבות שונות. סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים.

הגבלת משקל בטיסה הפנימית: עד 20 קילו

יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. מספר המדריכים ייקבע לפי כמות המטיילים. במקרים חריגים ביותר זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני הטיול. צוות ההדרכה המקומי דובר אנגלית.

לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל. במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע. פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה.

חשוב לקרוא את התנאים הכלליים לכלל הטיולים כאן

לוח טיסות

מחזור ראשון:

15.12.2024 | תל אביב – אדיס אבבה | המראה ב 02:05 ונחיתה ב 07:25

15.12.2024 | אדיס אבבה – ניירובי | המראה ב 10:45 ונחיתה ב 12:55

22.15.2024 | ניירובי – אדיס אבבה| המראה ב 18:00 ונחיתה ב 20:00

22.12.2024 | אדיס אבבה – תל אביב | המראה ב 22:00 ונחיתה ב 23.12.2024 ב 01:05

מחזור שני:

08.1.2025 | תל אביב – אדיס אבבה | המראה ב 02:05 ונחיתה ב 07:25

08.01.2025 | אדיס אבבה – ניירובי | המראה ב 10:45 ונחיתה ב 12:55

15.01.2025 | ניירובי – אדיס אבבה| המראה ב 18:00 ונחיתה ב 20:00

15.01.2025 | אדיס אבבה – תל אביב | המראה ב 22:00 ונחיתה ב 16.01.2025 ב 01:05

Join our newsletter and stay updated!

Leave details
and we will get back to you soon

סוגי חדרים פולר פיונייר

חדר טריפל - 3 משתתפים

מיטת קומותיים ומיטת יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 

6990$ למשתתף

חדר טווין - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

ספה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

מייבש שיער

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 7880$ למשתתף

חדר זוגי פרימיום - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

חלון 

שירותים ומקלחת פרטיים

 9820$ למשתתף

חדר סוויטה -2 משתתפים

מיטה זוגית

איזור ישיבה מרווח בתא

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 10920$ למשתתף

סוויטת הקפטן - 2 משתתפים

התא הכי גדול ומרווח

מיטה זוגית

סלון ישיבה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 12900$ למשתתף

 

תא יחיד פרימיום

מיטת קומותיים לשימוש יחיד

שולחן כתיבה 

ספה

מלתחה ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלון 

 16700$ לחדר