פנטנאל ברזיל

זה מסע מיוחד, לחובבי טבע מושבעים שמוכנים להרחיק עד קצה העולם בשביל הפריים המושלם, בהדרכת הצוות המדהים של פוטוטבע

ברזיל | ספארי צילום לפנטנל - ממלכת היגואר

קבוצה קטנה | הדרכת צילום צמודה בעברית של צלם טבע בכיר
בהדרכת ירין קליין

לאור הצלחת המסעות הקודמים, אנו נרגשים לשוב למסע נוסף אל הפנטנל שבברזיל. חבל ארץ פראי זה, נחשב לאזור הביצות הגדול בעולם ולאחד העשירים והמגוונים ביותר מבחינת בעלי החיים החיים בו: תנינים, קופים, חוטמנים, שאגנים, קאפיברות וכמובן – היגואר המלכותי.

"העולם הוא כמו ספר ומי שלא מטייל, כמו קורא רק דף אחד” סנט אוגוסטין

המסלול הכי יעיל

מסלול אפקטיבי שבנוי על פי המיקומים הכי חזקים של בעלי החיים, ניצול מושכל של שעות וזווית האור לצילום, ריינג’רים שמיומנים בעבודה איתנו

זמן עם בעלי החיים

אנו יוצאים בקבוצה קטנה ואינטימית. המשמעות של כמות משתתפים קטנה היא הדרכה משמעותית יותר, זמן ארוך עם בעליי החיים, קרבה גדולה יותר והזדמנויות צילום חזקות יותר

הכי מודרך

הדרכה אישית של צלם טבע בכיר, שישדרג לכם לא רק את התמונות אלא גם את הידע הצילומי!

הכי קרוב

סירות מנוע שיאפשרו לנו להגיע הכי קרוב שאפשר, בתאורה הכי טובה ובזווית הכי טובה לבעלי החיים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

Toucan, National park Iguassu, Brazil.

מסלול הטיול

יום 1: ברוכים הבאים לברזיל

ניפגש בשדה התעופה קואיבה ונתחיל את המסע המרתק שלנו ניסע ישר אל פורטה גופרס (כ 4 שעות נסיעה) השוכן בלב הפנטנאל, והוא אזור הביצות הטרופי הגדול בעולם. האזור ממוקם ליד נקודת המפגש של נהרות מה שהופך אותו למיקום אסטרטגי לפנינה נסתרת המבטיחה חוויה ייחודית וסוחפת לחובבי טבע וחובבי חיות בר

לינה: Pousada Puma Lodge או דומה

ימים 2-6: פורטה ג’ופרה – ממלכת היגוארים

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, ניכנס אל השטח ונתחיל את הסיור בעקבות היגוארים המלכותיים הגרים כאן. האזור שמסביב לפורטו ג’ופרה מכונה לעתים קרובות “בירת היגואר העולמית” בשל הריכוז הגבוה של היגוארים שבו. ניתן לזהות את החתולים הגדולים והחמקמקים. האזור הזה הוא גן עדן לצילום. היגוארים נראים לעתים קרובות מתרווחים על גדות הנהר, ומספקים הזדמנויות רבות ללכוד צילומים מדהימים של היצורים האיקוניים הללו על רקע הנופים הנופיים של הפנטנל נבלה את שעות היום בשייט בין מספר נהרות, תוך כדי התניידות בסירות מנוע, למרות שהחיפוש העיקרי שלנו הוא בעקבות היגואר, לא נוכל להתעלם מהציפורים המרהיבות ובעלי החיים הרבים הנוספים באזור: לוטרות הנהר הענקיות, טפיר, קאפיברה, קופי שאגן, תנינים מסוג קיימן, אנקונדה, זוחלים נוספים, ואינספור מיני עופות מים

לינה: Pousada Puma Lodge או דומה

יום 7: ספארי יום וספארי לילה בג’ונגל

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נצא למסע צפונה (כשעתיים), שם נתחבר לדרך טרנספנטניירה האייקונית. נגיע בדיוק בזמן לארוחת צהריים מקומית. אחר הצהריים, ההרפתקה מתחילה בנסיעת הספארי שלנו בה נחקור את המרחבים העצומים של האזור. ניסע ברכב פתוח באזור פרטי של השמורה, בחיפוש אחר: דובי נמלים ענקיים, טפירים, ארמדילו, תנינים ועוד מגוון אדיר של בעלי חיים. לאחר ארוחת הערב, נצא לספארי לילה שברקע תזמורת שלמה של הג’ונגל המתעורר. נצלם לאור פנסים את בעלי החיים הפעילים בשעות הללו. הזדמנות מצויינת במיוחד לאוהבי צילום המאקרו.

לינה: Pousada  Rio claro או דומה

יום 8: ספארי נהרות בג’ונגל
לפני הזריחה, נצא לסיור בג’ונגל הסמוך ממש ללודג’ שלנו ונחזה בטבע המתעורר לחיים. לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור נהרות בסירה. הנסיעה בדרכי המים תכניס אותנו עמוק על הטבע הפראי ותאפשר לנו מפגש עם בעלי חיים ובזוויות שעוד לא חווינו באזור זה. 

לינה: Pousada  Rio claro או דומה

יום 10: חוזרים לקואיבה

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, עמוסי חוויות ותמונות נהדרות, נתחיל את דרכנו בחזרה אל שדה התעופה ב קואיבה ומשם חזרה לישראל. 

ברזיל (9)

צוות ההדרכה שלנו

ירין קליין

צלם טבע, מרצה ומדריך בכיר. אחד מצלמי הטבע הטובים בישראל. מומחה ליונקים הגדולים ולטורפים. איש שטח ומדריך מבריק. עבודותיו זוכות הפרסים הופיעו בכתבות רבות ברחבי העולם והפרוייקטים שלו זוכים באופן קבוע למיליוני עוקבים ברשתות החברתיות. משמש כיום כשגריר של חברת f-stop.

ירין הדריך אלפי צלמות וצלמים בסדנאות ומסעות בארץ ובעולם. ירין מאמין שצילום בעלי חיים טוב אינו רק עניין של ציוד, אלא בעיקר של חשיבה, תכנון מקדים והכרת השטח ובעלי החיים. כך שמסע בהדרכת ירין הוא לא רק חוויה כיפית, אלא חוויה לימודית מהמדרגה הראשונה, שתשדרג את הראייה הצילומית שלכם.

עלויות ותאריכים

תאריכים יעודכנו בקרוב
עלות: 7480$ לאדם בחדר זוגי
שדרוג לחדר יחיד: 690$

המחיר כולל

כל הסיורים

כולל כל הסיורים, פרמיטים לשמורות והמסים

הדרכה

הדרכות גיאוגרפיות והדרכות צילום בעברית

סירות

סירות מנוע שיאפשרו לנו קרבה מרבית לבעלי עם החיים עם נהגים מומחים לאזור

פנסיון מלא

לינה בפנסיון מלא

ויזה במידה ונדרש
טיסות בינלאומיות
טיפים לנותני השירותים
הוצאות אישיות כמו כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות
תוספת משקל למזוודה במידה ונדרש
ביטוח מכל סוג.
כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳

לקריאת התנאים הכלליים לכלל הטיולים


העברה בנקאית/ כרטיס אשראי.
פרטי העברה: פוטוטבע בע”מ | בנק הפועלים | סניף 537 | חשבון 210210
ניתן לבטל ללא עלות עד ה 30.1.2024
החל מ ה 1.2.2024 – במקרה של ביטול, יוחזרו 60 אחוז מעלות הטיול
החל מ ה 1.6.2024 – במקרה של ביטול, יוחזרו 40 אחוז מעלות הטיול
החל מ 1.8.2024 – דמי ביטול מלאים
אנו ממליצים בחום לרכוש בעת ההזמנה ביטוח שיכול לכסות אתכם במקרה של ביטול לא צפוי.

ביטוח רפואי וביטוח נסיעות: מוסכם וידוע כי פוטוטבע אינה מבטחת או מספקת כל כיסוי ביטוחי ולא תישא באחריות לשום נזק הנגרם למטיילים או לציוד שלהם. באחריות המזמין והמטיילים לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה ומורחבת המתאימה לכל פעילויות הטיול, הרגילה והאתגרית הצפויה במסע, לרבות כיסוי לתאונות והטסה רפואית. האחריות לרכישת הכיסוי הביטוחי הנדרש חלה על המטיילים.
הכנות נדרשות: כבכל נסיעה, נדרשות הכנות רפואיות מסוימות, כגון חיסונים ותרופות. באחריותם הבלעדית של המטיילים לקבל את המידע הנדרש להם ולהיערך להכנות אלו טרום ההרשמה. מחובתו של כל נוסע לבדוק באופן אישי אילו חיסונים נדרשים ואילו תרופות ופריטים מותר להכניס למדינות היעד (פוטוטבע מנועה מלתת כל המלצה רפואית אישית). על חיסונים יש לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות כמו כן, תדריך למרפאות יוצאים לחו”ל (יש לבדוק האם יש עדכונים נוספים). מדינות יעד מסוכנות ניתן לבדוק באתר האינטרנט של המטה לביטחון לאומי. יש להצטייד בדרכון לתוקף לפחות לחצי שנה קדימה (ממועד יציאת המסע) + שני דפים ריקים. הרשויות המקומיות עלולות לדרוש מכם להציג בדיקת קורונה שלילית ואו תעודת התחסנות כתנאי כניסה למדינה. כמו כן, באחריות המטיילים לוודא את תנאי הכניסה למדינה ולדאוג להסדרת כל המסמכים הנדרשים לכך. האחריות על הסדרת ורכישת הויזה לכניסה למדינה באחריות המטיילים. פוטוטבע לא תוכל לשאת באחריות לסירוב כניסה מסיבה זו או אחרת.
סיכונים: כבכל טיול, על אחת כמה וכמה ליעדים מרוחקים, כאלו בהן שירותי התיירות, החילוץ, הפינוי והרפואה הינם מרוחקים או שאינם ברמה מערבית אלא ברמה הנחותה ביותר, או כאשר מדובר בפעילויות בהן יש סיכון, ישנן תקלות וסכנות שבדרך: מזג אוויר קיצוני, תשתית גרועה, מחלות מקומיות הפחות מוכרות לנו, בעלי חיים מסוכנים וגם תקלות העלולות להתרחש במקומות וזמנים לא צפויים. המסע אליו אתה עומדת להירשם כולל פעילויות אתגריות שונות. לרבות אך לא מוגבל ל: נסיעה בג’יפים, קרבה לבעלי חיים טורפים ועוד. כפי שניתן לצפות במסע שיכול להיות מסוכן, להוביל לפציעות ואף חמור מכך וחשוב להיות מודע לסכנות אלו. בעצם הרשמתו של אדם למסע פוטוטבע, הוא למעשה מצהיר כי הוא מבין את הפעילויות והסכנות הגלומות במסע הספציפי אליו נרשם והוא מצהיר כי הוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית. במידה ולמשתתף ישנה בעיה העלולה להפריע או למנוע ממנו מלהשתתף בפעילויות הטיול השונות, באחריותו לעדכן את החברה והמדריך לפני ההרשמה למסע. במקרים מסוימים, יידרש אישור רפואי מהרופא המטפל להשתתפות בטיול.
פוטוטבע תעשה ככל שביכולתה על מנת לקיים את המסע כמתכונן. אך יתכנו שינויים בתוכנית ו או בתאריכי המסע בגלל דברים שעליהם אין לפוטוטבע שליטה. לרבות, אך לא מוגבל למזג אוויר, תקלות טכניות, סגירת גבולות או נמלים וכ”ו. ביטול שירות כלשהו אינו מהווה עילה לביטול יתר השירותים ואינו מהווה עילה להשבה ו/או פיצוי בגין שירותים שנרכשו ע”י המזמין ו/או הנוסע בנפרד מהשירות שנרכש מאת החברה ונדחה מסיבות שאינן תלויות בחברה כגון כוח עליון. אנו כמובן נעשה מאמץ לפעול לפי הלו”ז שפורסם אך יתכנו בו שינויים מסיבות שונות. סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ”י החלטת המדריכים ולפי שיקול דעתם המקצועי עקב אילוצים שונים. הגבלת משקל בטיסה הפנימית: עד 15 קילו (מעל משקל זה ידרוש תשלום נוסף במקום) יציאת הטיול מותנת במינימום משתתפים. מספר המדריכים ייקבע לפי כמות המטיילים. במקרים חריגים ביותר זהות המדריכים עלולה להשתנות לפני הטיול. צוות ההדרכה המקומי דובר אנגלית. לא ניתן להבטיח את התנהגויות בעלי חיים, מרחק הצפייה בהם או הצפייה בכלל. במקרים בהם יש סתירה בין הכתוב באתר החברה ואו במסמכים שיווקיים אחרים שנשלחו ו או בכל מקום אחר, המידע המופיע בטופס ההרשמה, הוא הקובע. פוטוטבע רשאית לבטל את הטיול בכל שלב תוך השבת התמורה. חשוב לקרוא את התנאים הכלליים לכלל הטיולים באתר החברה.

Join our newsletter and stay updated!

Leave details
and we will get back to you soon

סוגי חדרים פולר פיונייר

חדר טריפל - 3 משתתפים

מיטת קומותיים ומיטת יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 

6990$ למשתתף

חדר טווין - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

ספה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

כיור בתא

מייבש שיער

חלון צוהר

שירותים ומקלחת משותפים

 7880$ למשתתף

חדר זוגי פרימיום - 2 משתתפים

2 מיטות יחיד

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

חלון 

שירותים ומקלחת פרטיים

 9820$ למשתתף

חדר סוויטה -2 משתתפים

מיטה זוגית

איזור ישיבה מרווח בתא

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 10920$ למשתתף

סוויטת הקפטן - 2 משתתפים

התא הכי גדול ומרווח

מיטה זוגית

סלון ישיבה

שולחן כתיבה

ארון בגדים ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלונות

 12900$ למשתתף

 

תא יחיד פרימיום

מיטת קומותיים לשימוש יחיד

שולחן כתיבה 

ספה

מלתחה ומגירות

שירותים ומקלחת פרטיים

מייבש שיער

חלון 

 16700$ לחדר